Event 3  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
NYSPHSAA Rec: N 1:47.83        2014 Justin Plaschka, Hauppauge                 
Sect. Record: S 1:51.19        2003 Mike Slater, Skaneateles                   
   Class 'A': A 1:53.70        2004 Tom Nowakowski, JD/CBA                     
   Class 'B': B 1:51.19        2003 Mike Slater, Skaneatles                    
   Class 'C': C 2:10.83        2013 Sean Mebust, Cooperstown                   
 Meet Record: * 1:58.61        2012 Mike Netto, Watertown                      
      League: @ 1:55.46        2014 Mike Netto, Watertown                      
                1:50.05  AA
                1:52.28  AC
                2:00.63  NYS
                2:30.99  S3-A
                2:47.99  S3-B
                2:51.99  S3-C
    Name               Age School                  Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Carlos, Nathanial   14 Watertown            2:07.68    2:09.45CS3-A    20  
                  27.20       59.97 (32.77)     1:39.71 (39.74)     2:09.45 (29.74)
  2 Peebles, Michael J  16 Lowville             2:18.26    2:15.96 S3-A    17  
                  28.19     1:01.99 (33.80)     1:43.18 (41.19)     2:15.96 (32.78)
  3 Stratton, Benjamin     Watertown            2:21.48    2:19.69 S3-A    16  
                  30.64     1:03.97 (33.33)     1:47.27 (43.30)     2:19.69 (32.42)
  4 Cisco, Benjamin        Watertown            2:23.79    2:24.06 S3-A    15  
                  31.59     1:06.54 (34.95)     1:49.69 (43.15)     2:24.06 (34.37)
  5 Monica, Matt           Gouverneur           2:25.14    2:25.96 S3-A    14  
                  29.32     1:05.37 (36.05)     1:50.85 (45.48)     2:25.96 (35.11)
  6 Worden, Brett          Beaver River         2:28.59    2:29.68 S3-A    13  
                  30.04     1:08.44 (38.40)     1:52.63 (44.19)     2:29.68 (37.05)
  7 Williams, Mike         South Jefferson      2:34.63    2:32.41 S3-B    12  
                  33.55     1:12.13 (38.58)     1:56.64 (44.51)     2:32.41 (35.77)
  8 Kemelov, Liam          South Jefferson      2:40.68    2:36.51 S3-B    11  
                  32.31     1:15.03 (42.72)     2:00.46 (45.43)     2:36.51 (36.05)
  9 Barnes, Johnathan      Carthage             2:37.80    2:37.70 S3-B     9  
                  34.42     1:15.89 (41.47)     2:01.06 (45.17)     2:37.70 (36.64)
 10 Medina, Anthony        Watertown            2:39.75    2:40.93 S3-B     7  
                  28.75     1:09.71 (40.96)     1:59.05 (49.34)     2:40.93 (41.88)
 11 Seybolt, Anthony       Indian River         2:42.28    2:41.61 S3-B     6  
                  35.09     1:21.91 (46.82)     2:04.98 (43.07)     2:41.61 (36.63)
 12 St. Croix, Justyn      South Jefferson      2:43.42    2:51.49 S3-C     5  
                  35.96     1:19.47 (43.51)     2:12.19 (52.72)     2:51.49 (39.30)
 -- Heise, Zachary         Lowville             2:38.24         DQ