Event 1  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
NYSPHSAA Rec: N 1:33.83        2014 Ithaca                                     
                         F Moheed   N Frost Clapp   R Nicholson F Schickel 
Sect. Record: S 1:34.31        2010 West Genesee                               
                         P. O'Donnell, B. Seketa, C. Elias, T. Olson       
   Class 'A': A 1:34.31        2010 West Genesee                               
                         P. O'Donnell, B. Seketa, C Elias, T. Olson        
   Class 'B': B 1:38.58        1988 Weedsport                                  
                         Mabbett, Young, Charland, Jones                   
   Class 'C': C 1:39.53        2016 Cooperstown                                
                         T.Mebust, S.Mebust, J.Geci, M.Kern                
 Meet Record: * 1:41.55        2016 Watertown                                  
                         Crossley, Medina, Ongkingco, Victoria             
      League: @ 1:37.43        2016 Watertown                                  
                         Crossley, Medina, Ongkingco, Way                  
                1:33.83  AA
                1:35.43  AC
                1:40.67  NYS
    School                                         Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Watertown  'A'                              1:41.13    1:40.15*NYS     40  
     1) Carlos, Nathanial J 14          2) Victoria, Peter                
     3) Saunders, David                 4) Crossley, Maclean              
                  26.82       54.90 (28.08)     1:19.59 (24.69)     1:40.15 (20.56)
  2 Indian River  'A'                           1:58.60    1:56.62         34  
     1) McConnell, Kaden                2) Seybolt, Anthony               
     3) Maldonado, David                4) Fowler, John                   
                  31.00     1:04.13 (33.13)     1:30.31 (26.18)     1:56.62 (26.31)
  3 Carthage  'A'                               2:02.64    1:58.05         32  
     1) Rolfzen, Stephen                2) Barnes, Johnathan              
     3) Badalato, Jason                 4) Mace, David                    
                  29.57     1:04.92 (35.35)     1:32.17 (27.25)     1:58.05 (25.88)
  4 Lowville Academy  'A'                       1:54.17    1:58.23         30  
     1) Case, Clay                      2) Breen, Ty                      
     3) Rosner, Solomon R 14            4) LaClaire, Jeremy               
                  30.35     1:05.73 (35.38)     1:33.15 (27.42)     1:58.23 (25.08)
  5 Gouverneur  'A'                             2:04.92    2:04.40         28  
     1) Monica, Matt                    2) Nutter, Deane                  
     3) DeJesus, Anthony                4) Farrand, Jack                  
                  32.12     1:07.61 (35.49)     1:38.18 (30.57)     2:04.40 (26.22)
  6 South Jefferson  'A'                        1:57.22    2:05.24         26  
     1) St. Croix, Justyn               2) Williams, Mike                 
     3) Kemelov, Liam                   4) Smith, Gavin                   
                  34.23     1:07.70 (33.47)     1:38.01 (30.31)     2:05.24 (27.23)
  7 South Lewis  'A'                            2:20.04    2:29.24         24  
     1) Bergevin, Anthony               2) Sullivan, Kad                  
     3) Biro, Skyler                    4) Hoch, Dylan                    
                  39.19     1:15.52 (36.33)     1:56.23 (40.71)     2:29.24 (33.01)
 -- Watertown  'B'                              1:50.06   x1:54.36        
     1) Stratton, Benjamin              2) Victoria, Andrew               
     3) Medina, Anthony                 4) Mallette, Nicholas             
                  29.09     1:01.69 (32.60)     1:30.39 (28.70)     1:54.36 (23.97)
 -- Watertown  'C'                              1:51.50   x1:54.86        
     1) Cisco, Benjamin                 2) Mayzel, Jayden                 
     3) Ryan, William                   4) Way, Caleb                     
                  28.81     1:02.28 (33.47)     1:30.41 (28.13)     1:54.86 (24.45)
 -- Lowville Academy  'B'                       2:07.77   x2:01.54        
     1) Stacy, Jonah                    2) Halvorsen, Aksel               
     3) Heise, Zachary                  4) Rivers, Gabe D 15              
                  41.84     1:08.56 (26.72)     1:36.78 (28.22)     2:01.54 (24.76)
 -- Carthage  'B'                               2:23.44   x2:17.37        
     1) Henry, Jaren                    2) Murphy, Keelan                 
     3) Miller, Garrett                 4) Steiner, Joshua                
                  36.74     1:17.81 (41.07)     1:49.77 (31.96)     2:17.37 (27.60)
 -- Gouverneur  'B'                             2:24.35   x2:23.22        
     1) Babcock, Dakota                 2) Forsythe, Jacob                
     3) Wagner, Dawson                  4) Farrand, Sean                  
                  37.76     1:14.82 (37.06)     1:51.68 (36.86)     2:23.22 (31.54)
 -- South Jefferson  'B'                        2:10.55   x2:33.89        
     1) Telego, Blake                   2) Davis, Bryant                  
     3) Shelmedine, Nolan               4) Sullivan, Matthew              
                  45.58     1:24.67 (39.09)     2:03.14 (38.47)     2:33.89 (30.75)
 -- Carthage  'C'                               3:02.43   x3:03.87        
     1) Kahle, Ryan                     2) Forney, Joseph                 
     3) Bach, Nathan                    4) Ash Shiddiqi, Ernest           
                  42.35     1:21.27 (38.92)   2:27.64 (1:06.37)     3:03.87 (36.23)
 -- Watertown  'D'                              2:12.45         DQ        
     1) Yauchler, Zachary               2) Rainbolt, Joshua               
     3) Neddo, Richard                  4) Parker, Jordan                 
                  41.43     1:16.57 (35.14)     1:56.11 (39.54)          DQ (28.14)